Jdi na obsah Jdi na menu
 


Blog

21.7. 2019

Milí Přátelé,

hledání smyslu života, lásky a štěstí vždy bylo, je a bude základním kamenem zvídavé mysli. Přecházíme z období empirických dat do období emočního vnímání a zkoumání kdo jsem já, co je to vědomí, jak pevná je realita a jak mohu souznít se svým sousedem a s touto planetou. Nejsem kvantový vědec. Jsem terapeutka a spirituální poradce. Hledám s klienty jejich cesty nitrem ve všech úrovních bytí, hlubinách i výšinách. Vím, že jediná možnost evoluce člověka vede v této fázi rozvoje skrze sebepoznání, emoce a prožitek. Je to další stavební kámen lidského potenciálu, který je třeba poznat, zmapovat a posunout tak lidstvo dál k těm nekonečným možnostem, k prozření, že každý z nás má v sobě, uvnitř rovinu věčnosti, čistoty a hlubokého míru, přesahující vše co nabízí realita vnější. Přecházíme z poznání světa vnějšího do poznání světa vnitřního. Dobrodružství, které nese změny, zvraty, úskalí, pády a pocity blaženosti a nekonečného štěstí. Skrze vlastní individuaci projdeme k plnému prožitku jednoty a spojení se vším. Konečnou informací této fáze lidstva je, že všichni jsme jedním….a pak zjistíme, že jsme si sami sebe vymysleli…

Proto všechno jsem se rozhodla sdílet mé poznatky z dlouholeté praxe. Vždy říkám, že je třeba vytvořit pro různé pocity chlívečky, zařadit je, dát jim jméno a prožít vibraci. Bolest změnit v poznání, přijetí a odpuštění. To je brána k trvalému a nekonečnému smyslu, k lásce, ke kosmické existenci, kterou jsme. K této spirituální fázi pak vede meditace a kontemplace v tichu a usebrání. 
Meditace je překrásná technika vedoucí k bráně absolutna. Zde nalézáme trvalé štěstí, lásku, plnost. 

Meditace jako prostředek ke zkoumání sebe sama je tiché poznávání darů naší psýché. V rozjímání vstupujeme do nejhlubších rovin informací (podvědomých vzorců), které necháme vyplavat na světlo vědomí. Uvědoměním léčíme co je třeba léčit, změníme co je třeba změnit.

Čistíme cestu k bráně Vědomí. 

 

Příspěvky

11. 8. 2019

Léčení úzkostných stavů.

/ Rubrika: Blog

Emoce je třeba chápat jako nástroje k pochopení psychické roviny člověka. Jsou komunikační pomůckou naší duše. Když pochopíme jejich funkci a naučíme se jim naslouchat, získáme dar nadhledu a procitnutí. Nejsem emocí, jsem ten, kdo emoci ovládá a používá k cestě spirituální. 

 
Celý příspěvek

31. 7. 2019

Poznatky z praxe …. Úzkostné stavy

/ Rubrika: Blog

Příčiny úzkostných prožitků z vnějších příčin jsou nejčastější. Jedná se většinou o akutní úzkost osobní povahy, tedy určité dramatické situace, na kterou jedinec (persona) takto reaguje ....

 
Celý příspěvek

28. 7. 2019

Co čtu

/ Rubrika: Blog

Pam Grout “Vděčností k úspěchu” 

Ráda čtu knihy, které “vysílají mezi řádky”. Tato je neuvěřitelně silný vysílač pozitivní energie!

 
Celý příspěvek

24. 7. 2019

SCHODY DO NEBE.

/ Rubrika: Blog

Pokud mluvíme o nalezení štěstí, božství, osvícení, trvalém prožitku lásky často říkáme, že stoupáme vzhůru...

 
Celý příspěvek